Złomowanie aut Inowrocław

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się złomowaniem samochodów każdej marki: uszkodzonych, jak i powypadkowych na terenie Inowrocławia i wszystkich okolic. Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z wszelkimi normami prawnymi i środowiskowymi, dlatego przez lata działalności zyskaliśmy rzeszę stałych Klientów.

TWÓJ NUMER TELEFONU

Przyjmujemy wszystkie samochody

Interesują nas auta każdej marki i w każdym stanie technicznym i wizualnym.

Auto kasacja Inowrocław

JEŚLI MASZ SAMOCHÓD, KTÓRY NIE NADAJE SIĘ DO DALSZEJ JAZDY: JEST USZKODZONY, AWARYJNY I TYLKO PRZESZKADZA – PODDAJ GO LEGALNEMU PROCESOWI AUTOZŁOMOWANIA W INOWROCŁAWIU. PO SAMOCHÓD PRZYJEDZIEMY LAWETĄ, NIE MUSISZ DBAĆ O ŻADNE FORMALNOŚCI, A GOTÓWKĘ OTRZYMASZ OD RĘKI. DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW, KTÓRZY ODDALI SWÓJ SAMOCHÓD W DOBRE RĘCE. REALIZOWANIE USŁUGI PRZEZ AUTO KASACJA INOWROCŁAW DOTYCZY WSZYSTKICH MAREK SAMOCHODÓW I POJAZDÓW W KAŻDYM STANIE TECHNICZNYM I WIZUALNYM. DZIĘKI DOŚWIADCZONEMU PERSONELOWI I SPECJALISTYCZNEMU SPRZĘTOWI, OD LATA DZIAŁAMY DLA DOBRA KIEROWCÓW W INOWROCŁAWIU I CAŁYM WOJEWÓDZTWIE. WSPÓŁPRACUJĄC Z JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH STACJI DEMONTAŻU POJAZDÓW W CENTRALNEJ POLSCE, MOŻESZ BYĆ PEWNY, ŻE PROCES W FIRMIE AUTO SZROT INOWROCŁAW JEST W PEŁNI LEGALNY I ZGODNY Z WSZELKIMI STANDARDAMI EKOLOGICZNYMI.

U nas zezłomujesz każdego rodzaju samochód

Za samochód płacimy gotówką od ręki

Nasze usługi są w pełni legalne

złomujemy auta zgodnie z wszelkimi normami środowiskowymi

Otrzymasz zaświadczenie pozwalające na wyrejestrowanie samochodu

Zaufało nam już setki zadowolonych Klientów

Co nas wyróżnia?

Autokasacja Inowrocław to zespół profesjonalistów, znających się na rzeczy.

Wysokie umiejętności

Ściągaliśmy już setki samochodów, dzięki czemu posiadamy umiejętności pozwalające na szybkie załatwienie każdej ze spraw.

Miła i fachowa obsługa

Nasi fachowcy wytłumaczą każdą kwestię i są pomocni w każdej chwili trwania procesu złomowania.

Zarobisz na uszkodzonym aucie

Za wszystkie samochody przyjęte do kasacji, płacimy gotówką od ręki

Szybkość

Każda transakcja przebiega szybko. Podobnie jak Państwu zależy nam na jak najszybszym załatwieniu sprawy. Wypłacamy gotówkę na miejscu.

Zaufanie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możecie spotkać wielu zadowolonych z naszych usług Klientów.

Lawety

Posiadamy lawety, dzięki którym ściągniemy Twój samochód np. sprzed domu

Złomowanie aut Inowrocław

Nasza firma od lat zrzesza wokół siebie zadowolonych Klientów, którzy nie mając wyjścia i pomysłu, co zrobić ze swoim zepsutym, uszkodzonym i zniszczonym samochodem, zaufali naszym fachowcom i legalnie pozbyli się swojego wysłużonego pojazdu. Firma Auto Szrot Inowrocław przez lata zapracowała sobie na uznaną markę i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa. Auto złom Inowrocław to firma charakteryzująca się przede wszystkim:
szybkością załatwianych spraw,
w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
elastycznością,
możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
wypłatą gotówki od ręki,
załatwianiem wszelkich formalności.
Złomowanie aut Inowrocław to firma o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej w regionie. Dzięki doświadczeniu i wysokiej jakości usługom miesięcznie w naszej stacji demontażu pojazdów ulega kasacji nawet kilkaset samochodów. Firma rozwija się, dzięki poszerzaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach motoryzacyjnych. Auto kasacja Inowrocław w wielu przypadkach jest jedyną możliwością bezproblemowego pozbycia się uszkodzonego pojazdu. Uważaj na oszustów! Zadbaj o odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Auto złom w Inowrocławiu

Zaufaj nam i dołącz do setek zadowolonych Klientów.

Oferujmy usługi złomowania samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych aut uszkodzonych jak i tych w dobrym stanie technicznym pojazdów niezarejestrowanych i niedopuszczonych do ruchu pojazdów powypadkowych rozbitych, zalanych, skorodowanych wszystkich innych typów pojazdów mechanicznych.

TA STRONA JEST DO WYNAJĘCIA!

Jeśli prowadzisz usługi związane z kasacją i złomowaniem aut
w Bydgoszczy lub okolicach, możesz wynająć tę stronę, która będzie dla Ciebie zarabiać!
Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz!

+48 690 447 500

kontakt@it-agencja.pl